Moderator: SebyHas

 #25337  by ShadowWolf
 13 Dec 2015 22:19
1) Userul tau : ShadowWolf
2) Userul celui reclamat : Frewp
3) Grad : al meu membru, al lui owner
4) Motiv : foloseste kill+all, ne distruge la toti fermele de animale cu asta, apoi pleaca si ne lasa balta
5) Data si ora : 13/12/2015, ora 22 : 10
6) Dovada : am facut ss-uri, sa imi dea cineva din staff skype-ul si il trimit
7) Comentarii aditionale : O seara faina ! :)

P.s : nu ma deranjeaza (pe mine, poate alti au alta parere) atat de mult ce a facut, cat felul in care a actionat. Daca faci ceva naspa care afecteaza mai multi oameni, ar trebui sa iti asumi, mai ales daca esti owner. Nu cred ca ii era atat de greu sa spawneze 20 animale in total (ca am fost numa vreo 5-6 mai afectati din cate am vazut). Las la latitudinea staff-ului cine are dreptate.
 #25340  by Boy
 13 Dec 2015 23:11
Poti folosi site-ul acesta pentru a uploada dovezile : www.imgur.com si lasi link-ul.
 #25341  by Pinguinu'
 13 Dec 2015 23:36
1.Am dat /lagg killmobs nu /kill all pentru ca mi s-au plans niste prieteni si niste playeri care joaca pe server pe skype ca au avut lag si am incercat sa rezolv.
2.Nu am putut sa va spawnez animalele inapoi pentru ca nu sunt singur la parinti si maine am teza(nu mi-e greu sa spawnez niste vaci sau porci)
3.V-ati plans ca v-au disparut vaci din cate stiu, nu inteleg de ce aveti nevoie de animale cand aveti /kit food si /warp shop de unde puteti lua mai tot dropul care-l dau animalele(wool, mancare, leather, etc) si puteti vinde iteme ca si cobblestone-ul si stone-ul sa afaceti bani in caz ca nu aveti.(cobblestone-ul, stone-ul si multe iteme care le procuri usor)
4.Aveam de gand sa va spawnez animalele dupa ce intram inapoi pe server si asta voi face.
 #25342  by ShadowWolf
 13 Dec 2015 23:42
Ok.Din ce s-a intamplat, ai cam lasat de inteles ca nu ti-ar pasa sincer. Daca ziceai ca trebe sa iesi si ofereai o mica explcatie, cum ai zis tu, ca ai teza, cel mai porbabil ca nu se supara nimeni. Partea cu kit-ul de food e adevarata, dar unii folosesc fermele pentru a face si alte materiale, gen lana, care se vinde la shop. Na, hai ca am plecat. Noapte buna oameni.

P.s : retrag reclamatia, as sterge eu postul ca sa nu mai piarda seby timpul, dar nu am cum.
 #25343  by Boy
 14 Dec 2015 00:20
ShadowWolf wrote:Ok.Din ce s-a intamplat, ai cam lasat de inteles ca nu ti-ar pasa sincer. Daca ziceai ca trebe sa iesi si ofereai o mica explcatie, cum ai zis tu, ca ai teza, cel mai porbabil ca nu se supara nimeni. Partea cu kit-ul de food e adevarata, dar unii folosesc fermele pentru a face si alte materiale, gen lana, care se vinde la shop. Na, hai ca am plecat. Noapte buna oameni.

P.s : retrag reclamatia, as sterge eu postul ca sa nu mai piarda seby timpul, dar nu am cum.


:locked: