Moderator: SebyHas

 #27696  by Iulian
 27 Mar 2016 16:17
1) Nick: Iulian
2) Nume real: Iulian Valentin
3) Varsta: 14
4) Experienta bukkit/minecraft:
5) Primele opt cifre din codul numeric personal: 50107130
5) De cat timp joci pe server? (minim ore online):2,3 de obicei stau pe SkyPvP,dar am sa incep sa stau si pe Survival in egala masura ca pe SkyPvP
6) De ce vrei acest grad?: Sa mentin chatu' curat,fara spam sau injuraturi.
7) Respecti regulamentul?: Da.
 #27697  by Pinguinu'
 27 Mar 2016 16:36
Din cate stiu eu CNP-ul nu se schimba...
In cererea de la SkyPvp pe care ai facut-o pe 8 Februarie ai pus alt CNP fata de cel pe care l-ai pus acum.
De la mine ai un :contra: , eu nu tolerez inselatoria.
 #27698  by Iulian
 27 Mar 2016 17:05
In primu' rand acel CNP l-am primit de la fratele meu, nu am habar sau nu ma intereseaza de unde l-a scos pe ala, dar cand m-am uitat singur in certificatu' de nastere era altu'. Inselatorie nu prea cred, eu chiar am 14 ani, fie cu ala sau cu asta, deci degeaba spui tu ca am vrut sa insel odata ce amandoua dovedesc 14 ani :)) . Alte motive nu ai mai spus de ce nu ar trebui sa primesc gradu' , dupa cum imi aduc aminte cand te-am rugat frumos sa imi las o parere la cerere grad de pe skype nu mai bagat in seama , nu ti-am zis sa lasi pro, ti-am spus sa imi lasi o parere despre mine. Daca ai vreo problema cu mine am skype si nu ma supar chiar daca nu am nimic cu tine sau nu ti-am facut nimic. Deci daca mi-ai dat contra pe faptu' ca am schimbat cnp'u (Ce nu e normal si te inteleg) , dar din nou a fost o eroare din vina mea sa zicem,imi cer scuze ca am pus altu' decat cel real.

Ziua buna.
 #27699  by Zibz
 27 Mar 2016 17:57
Uite Iuliane, nu e asa de greu sa creezi un CNP, eu te cred ca ai 14 ani, si dai si maturitate pentru varsta aceeia, poftim un site care te va ajuta sa-ti faci un CNP. Tot ce conteaza sunt primele 7 cifre. Bafta


*Url sters, nu incurajam inselatoria!*
 #27714  by Iulian
 28 Mar 2016 22:12
Vai voi, doar ca sunt diferit de voi asta nu inseamna ca nu pot sa ma descurc cu gradu' de helper, daca judec altfel decat tine e treaba mea, nu trebuie sa fiu ca tine, de acum imi vad te treaba si nu te mai bag in seama, daca tu stii sa dai contra ca 'comentez' , ai respectu' meu, sincer vorbesc.
 #27719  by Z1mm3r
 28 Mar 2016 23:23
Nu stiu ce sa zic momentan din cate zici tu esti la fel de activ pe survival ca si pe skypvp dar nu prea cred asta acum ramane de vezut ce vei face pe viitor...
Iti dau un :pro: dar astept mai multa activitate pe survival!
 #27722  by Iulian
 29 Mar 2016 13:43
Multumesc de raspunsuri, pe viitor am sa incerc sa nu mai ma bag peste alti si sa nu mai comentez :)
Ziua buna