Moderator: SebyHas

#26569  by ShadowWolf
 16 Jan 2016 21:48
1) Nick: ShadowWolf
2) Nume real: Alex
3) Varsta: 16
4) Experienta bukkit/minecraft: minecraft (vanilla, fara pluginuri) : 3ani + un an owner pe alt server, deci comenziile de baza (gen mute, kick etc ) le stiu
5) Primele opt cifre din codul numeric personal: 19909273
5) De cat timp joci pe server? (minim ore online): de acum 4 wipe-uri (pe survival), deci cam un an
6) De ce vrei acest grad?: Deoarece sunt unele momente ale zilei cand nu e nici un admin on, vine si se face reclama la alte servere incontinuu, alteori se injura playerii unii pe alti, si nimeni nu ii opreste. Alteori te mai trezesti cu cate un flood pe server in hub si nici ownerii de pe survival nici aia care is pe skypvp nu il vad. Ideea de baza e ca imi place comunitatea, si vreau sa le ofer si altor playeri sansa la ce am avut eu pe server : foarte multe ore de joc faine
7) Respecti regulamentul?: Da
 #26570  by Bogdanel
 16 Jan 2016 23:01
Eu unul momentan raman neutru , mai fa niste activitate pe forum si o sa-mi schimb parerea intr-un pro
 #26571  by ShadowWolf
 16 Jan 2016 23:14
Forumul, recunosc ca am inceput sa il folosesc de acum o luna, maxim doua. Pe langa asta, i-am mai contactat pe XerXe si pe Insurgents pe skype pentru anumite probleme, fiindca am vazut ca se rezolva mai repede. De exemplu, era un flood pe server in hub. I-am facut ss, i-am dat lui Insurgents si s-a rezolvat. Daca postam pe forum nici nu se stie cat lua pana vedea cineva.
 #26602  by SebyHas
 19 Jan 2016 12:50
:acceptat:
Imi place ca esti serios, sper sa dai dovada de profesionalism si in continuare, sper ca activitatea pe forum sa creasca.
Lasa un mesaj pe skype (sebyptm) cu legatura la acest topic, pentru ati primi gradul si sa te am in evidenta.
:locked: