Moderator: SebyHas

 #26268  by Dj RaZzOr
 05 Jan 2016 16:01
1) Nick: TaliicaFan001
2) Nume real: Bogdan
3) Varsta: 15
4) Experienta bukkit/minecraft: +5 ani in ambele+spigot
5) Primele opt cifre din codul numeric personal:5001506, fiind sexul meu si data de nastere, judetul nu il dau deoarece chestiilea astea nu se dau la oricine
5) De cat timp joci pe server? (minim ore online): ~30
6) De ce vrei acest grad?:Deoarece sunt foarte activ si observ lucruri pe care unii admini nu le vad, iar eu vreau sa le indrept, cum ar fi playeri cu nume obscene, playeri care injura iar adminii sunt afk sau off, playeri noi in minecraft care sunt pacaliti si nimeni nu ii ajuta sau ii indruma spre ceva bun., e.t.c
7) Respecti regulamentul?: In proportii de 99%
 #26274  by Z1mm3r
 05 Jan 2016 17:54
Ai un limbaj Vulgar!
Putina activitate!
:contra:
O zi Buna!
 #26279  by Dj RaZzOr
 05 Jan 2016 18:00
Z1mm3r wrote:Ai un limbaj Vulgar!
Putina activitate!
:contra:
O zi Buna!

Putina activitate? Daca nu esti activ tu pe server nu ai de unde sa stii cat is activ, intreaba pe WinterBuilder, pe Frewp, pe MarioYT, XeReX sau cum ii spune, pe SebyHas ca in fiecare zi am fost cel putin 6 ore pe server asa ca nu mai spune ce nu se cuvine, cat despre limbaj vulgar te-am vazut doar odata pe server on si nu ai de unde sa stii ce vorbesc si cum, spui asta deoarece l-am reclamat pe "prietenul" tau FlamingFury, ar trebui ca persoanele sub 8 ani sa nu aiba ce cauta pe forum
Last edited by Dj RaZzOr on 05 Jan 2016 18:03, edited 1 time in total.
 #26281  by Mother
 05 Jan 2016 18:03
:contra: nu-i adevarat, spui asta doar pentru ca esti contra lui, datorita neintelegerii dintre voi
Dj RaZzOr wrote:
Z1mm3r wrote:Ai un limbaj Vulgar!
Putina activitate!
:contra:
O zi Buna!

Putina activitate? Daca nu esti activ tu pe server nu ai de unde sa stii cat is activ, intreaba pe WinterBuilder, pe Frewp, pe MarioYT, XeReX sau cum ii spune, pe SebyHas ca in fiecare zi am fost cel putin 6 ore pe server asa ca nu mai spune ce nu se cuvine
 #26282  by Dj RaZzOr
 05 Jan 2016 18:23
Eu joc cam de 15 zile mc pe sv asta, in fiecare zi joc aprozimativ 6 ore si chiar peste 6 ore ajungand la 10 ore-12 ore si uneori chiar si mai mult asta insemnand aprozimatov 150 ore, daca in cerere scrie numar minim de ore nu pot pune mai mult decat am stat, nu sunt mincinos, iar playerii si adminii care sunt activi pe sv ma cunosc bine si stiu ce fel de om sunt si nu vreau ca un țânc sa imi strice reputatia. Dovada nu este numai la playeri ci si la ce am dobandic in aceste zile si ore, ceea ce am construit!
 #26286  by Z1mm3r
 05 Jan 2016 19:12
Sugerez ca aceasta cerere sa fie inchisa inainte de a se ajunge la jigniri si alte chestii!
O zi Buna!
Last edited by Z1mm3r on 05 Jan 2016 19:27, edited 1 time in total.
 #26289  by Dj RaZzOr
 05 Jan 2016 20:01
[-( L-)
Z1mm3r wrote:Daca ai vrut dovezi,le ai aici
» http://postimg.org/gallery/3dzko7gvi/fac4906d/
Si cum ai zis tu ''copiilor de 8 ani sa li se interzica acceslu la forum''
Ar trebuie sa te lasi de acest loc nu-i de tine!
O zi Buna!

EU tot "niste" stelute vad puse tot de mine, nu mai face atata haz de necaz. Iar tu ce faci acum imi dai report pe forum si propui sa imi dea Ban pe forum? Sau ce ca nu inteleg ce vrei sa spui prin "Ar trebui sa te lasi de acest loc nu-i de tine" MA dai afara de pe forum? Gandestete de 2-3 ori inainte sa scrii ceva
 #26290  by Bogdanel
 05 Jan 2016 20:23
:pro: Este un tip care are cunostinte , am inteles ca este si activ + ca "limbajul lui vulgar" nu exista deoarece toate "jignirile/injuraturile" sunt cenzurate .
 #26425  by Bogdanel
 08 Jan 2016 22:47
AlexXFaraonul wrote::contra: A fost prins cu x-ray

Nu exista dovezi , asa ca ai dat contra degeaba .
 #26430  by Bogdanel
 09 Jan 2016 03:23
AlexXFaraonul wrote:Dovezi exista la prins xeret cu x-ray si i'a dat ban 1 day

Astept dovezile pe forum , pana nu vad , nu cred nimic .
 #26436  by Dj RaZzOr
 09 Jan 2016 14:15
Am luat ban degeaba o zi, cica pentru X-Ray, dupa cand ca vrut seby sa imi dea unban ca am avut in loc de o zi, permanent cu reason 1d xray mi-a mai dat 4 zile apoi intreb de ce? Iar el zice X-Ray si dupa intreb de ce spune el ca am xray, apoi a intrebat de dovezi si dupa mi-a dat unban pe motiv ca nu sunt dovezi. Daca nu am X-Ray, cum sa fie dovezi ca am ceva care defapt nu il am