#14012  by Sabatron
 27 Feb 2015 20:30
Nickname:Hashogu
Detalii:Pe hub a ramas lana de la paintball gun.(Stiu ca nu aici trebuia sa postez dar nu aveam altundeva =])
Dovada:http://imgur.com/AuC4SHe
Alte lucruri:-
1. Coordonate:-
2. Plugin necesar pentru rezolvare:-
3. Alte lucruri:Enervant din punctul meu de vedere.
 #14023  by Shadow
 27 Feb 2015 21:40
Pot spune ca e adevarat (am verificat mai inainte). O fii vreun bug la plugin. Oricum awesome pluginul ;)
 #14025  by SoupiestShark
 27 Feb 2015 21:42
Nu stiu de ce ramane.. Ar trebui ca de fiecare data cand intrii pe server sa-ti dea doar compasul si Meniul.. Oricum, am pus mana pe cateva pluginuri premium, deci pana maine o sa fie inca 50 de gadgeturi =))
 #14035  by Sabatron
 27 Feb 2015 22:47
SoupiestShark wrote:Nu stiu de ce ramane.. Ar trebui ca de fiecare data cand intrii pe server sa-ti dea doar compasul si Meniul.. Oricum, am pus mana pe cateva pluginuri premium, deci pana maine o sa fie inca 50 de gadgeturi =))

Nuuuu...eu ma refer la blocurile alea de lana rosie,sunt acolo de vreo 3 zile...
 #14079  by SoupiestShark
 28 Feb 2015 13:59
Sabatron wrote:
SoupiestShark wrote:Nu stiu de ce ramane.. Ar trebui ca de fiecare data cand intrii pe server sa-ti dea doar compasul si Meniul.. Oricum, am pus mana pe cateva pluginuri premium, deci pana maine o sa fie inca 50 de gadgeturi =))

Nuuuu...eu ma refer la blocurile alea de lana rosie,sunt acolo de vreo 3 zile...

Aa :)) Am rezolvat