#5779  by Slamacow
 29 Aug 2014 00:24
1) Nume:alexandru
2) Nick:alexandru97
3) Varsta:20
4) De unde esti?:constanta
5) Experienta bukkit/minecraft:o experienta buna
6) Gradul dorit?:Helper
7) De cat timp joci pe server?: 28.08.2014 pe la ora 12:00(Pranzul)si azi 29.08.2014 am fost foarte activ am stat vreo 3-4 ore(stau pe sv asta zi de zi si depinde cate pot sta)nu este obligatoriu sa stau vreo 8 ore pe zii!!!Stiti care conteaza este sa fii activ!!
8) De ce vrei acest grad?:Pai vreau sa ajut playeri,am vazut ca adminii nu sunt online iar playeri incep sa se distreze,caterinca,sa injure pe server si sa-i jgneaca playeri(doar un player care face asta)Sunt fratele lui alexandru97 fiind el joaca pe play.overplay.ro(scuzati-ma nu fac reclama ci sa spun adevarul)!!!dar eu joc doar pe contul lui frate-miu...nu am de gand sa vin cu alt nume/skin...deoarece frate-miu vrea sa fie cunoscut printre playeri..pai de ce ...frate-mie are o experienta in mc,si alte chestii..deoarece el este de treaba...
9) Poti dona pentru server?:Nu stiu sigur
10) Respecti regulamentul?:Da si am citit zi de zi
11) Alte Comentari pentru care ne-ar face sa te alegem :Pai nu am cuvinte,doar sa astept niste raspuns/raspunsuri sa vad daca iau Helper !!Nu cersesc,Nu injur,Nu ma cert cu nimeni,vreau sa ajut admini,playeri...
 #7380  by herobrine1o1
 26 Sep 2014 20:44
Pro