#7271  by spx
 23 Sep 2014 05:41
salut daca doriti sa aveti playerii in primu rand tre sa schimbati Homepages pentru ca multi daca vede o astfel de Homepages nici nu se mai grabeste sa descarce clintul schimbati Homepages si os a va ajut eu cu playerii va pot aduce 25-30+ si daca svr va tine o sa ajut daca vi fi nevoie cu o donatie de 15-20 de euro dar va sfatuiesc schimbati Homepages ca nu este delok atragtor
 #7272  by animalux
 23 Sep 2014 06:09
Pentru a schimba homepage-ul, trebuie facut unul nou. Iar asta, costa bani.

Designul l-am tot schimbat si modificat, nu prea am gasit nici unul pe placul nostru. Toate seamana intre ele..
 #7273  by Marius
 23 Sep 2014 08:47
Am mai discutat in trecut despre homepage si am ajuns la decizia fortata de a-l folosi pe cel pe care il avem acum (din pricina faptului ca cele anterioare era buguite), daca cineva se va oferi vreodata sa ne ajute cu un homepage care sa fie pe placul nostru dar mai important, pe placul jucatorilor atunci il vom schimba cu placere :).
 #7278  by mysteryd
 23 Sep 2014 13:41
Serverul este la inceput nu are nici 24h de la deschidere .. o sa schimbam in timp si siteul este logic .. dar momentan ne-am bazat pe ceva simplu si la obiect cand o sa mai strangem niste bani o sa comandam unul :) , multumim pentru sugestie Echipa Metin2 OverPlay