Aici poţi face aplicaţie pentru a deveni un designer!

Moderator: Designer

 #8603  by Elrock
 20 Nov 2014 13:57
Pai.. eu vad ca esti pe forum de ieri, am vazut ca esti activ si in zona design , te pricep destul de bune la PS dar esti doar ieri pe forum.. Macar sa fii pe forum de o luna
Momentan zic Contra
PS: Pune mai multe efecturi pe imagini, nu doar un c4d si putin de brightness si contras, in rest textu ii oke :)
Incearca sa lucrezi cu Blur-ul , crede-ma, imaginele ies geniale cu un blur incatrad perfect in imagine :)
PS2: Scz de Off-Topic :o3
 #8617  by FreeShot
 20 Nov 2014 15:50
CopiluElrocko wrote:Pai.. eu vad ca esti pe forum de ieri, am vazut ca esti activ si in zona design , te pricep destul de bune la PS dar esti doar ieri pe forum.. Macar sa fii pe forum de o luna
Momentan zic Contra
PS: Pune mai multe efecturi pe imagini, nu doar un c4d si putin de brightness si contras, in rest textu ii oke :)
Incearca sa lucrezi cu Blur-ul , crede-ma, imaginele ies geniale cu un blur incatrad perfect in imagine :)
PS2: Scz de Off-Topic :o3


*efecte

Nu stiu cum sa spun, dar nu consider ca am nevoie de o luna pentru a sti ca ma apuc de o comunitate sau nu. Lucrez de ceva timp in Photoshop si am invatat (ceea ce e si evident) ca nu trebuie sa bagi toate efectele posibilie pe o imagine pentru a arata bine, si de-aia nu folosesc prea multe. Nu va iesi neaparat frumos. Eu am venit pe comunitate pentru a ajuta mai mult la partea de design (am vazut ca nu prea...), nu vreau sa imi schimb 'stilul', deoarece consider ca este frumos cum este acum. Desi, daca imi spui ce efecte as putea baga (pe PM), as fi destul de bucuros, sa mai aflu si cum fac altii ;).
 #8620  by animalux
 20 Nov 2014 15:55
xRaven :), el si-a spus parerea doar. :) Tu poti ori sa o urmezi ori sa o ignori. Nu te obliga nimeni sa faci cum a spus el. :)

Mai asteptam si alte pareri. :)
 #8643  by Bogdanel
 20 Nov 2014 19:49
Eu nu stiu ce sa zic , te pricepi in photoshop dar totusi esti foarte nou de la mine ai un Pro
 #8648  by Boy
 20 Nov 2014 20:23
Giagantus2 wrote:Eu nu stiu ce sa zic , te pricepi in photoshop dar totusi esti foarte nou de la mine ai un Pro

Off-Topic: Pff, din nou, nustiu de ce, intalnesc persoane care nu fac diferente dintre minecraft si comunitate.
Nu te supara, dar tu ai grad pe minecraft nu pe comunitate, deci nu ai dreptul sa dai pro sau contra aici.
Sry.
 #8649  by asso
 20 Nov 2014 20:26
Pozele au valoare deaia mare :)) , avem cam designeri inactivi din cauza scolii/liceului/facultate, ca sa ma convingi sa iti dau un pro/contra fa o semntura, poza la alegere, efecte la alegere, cum consideri tu :)
 #8651  by animalux
 20 Nov 2014 21:05
Boy wrote:
Giagantus2 wrote:Eu nu stiu ce sa zic , te pricepi in photoshop dar totusi esti foarte nou de la mine ai un Pro

Off-Topic: Pff, din nou, nustiu de ce, intalnesc persoane care nu fac diferente dintre minecraft si comunitate.
Nu te supara, dar tu ai grad pe minecraft nu pe comunitate, deci nu ai dreptul sa dai pro sau contra aici.
Sry.


Aici are ori cine dreptul (doar in cazul in care nu e vreo modificare in regulament..) sa deie cu parere.

Iti dam mana libera, uimestene cu o imagine. :)
 #8655  by Boy
 20 Nov 2014 21:30
animalux wrote:
Boy wrote:
Giagantus2 wrote:Eu nu stiu ce sa zic , te pricepi in photoshop dar totusi esti foarte nou de la mine ai un Pro

Off-Topic: Pff, din nou, nustiu de ce, intalnesc persoane care nu fac diferente dintre minecraft si comunitate.
Nu te supara, dar tu ai grad pe minecraft nu pe comunitate, deci nu ai dreptul sa dai pro sau contra aici.
Sry.


Aici are ori cine dreptul (doar in cazul in care nu e vreo modificare in regulament..) sa deie cu parere.

Iti dam mana libera, uimestene cu o imagine. :)


Off-Topic: Shhtt, nu ma refer la parere, ci la chestia cu pro/contra, el crede ca poate daca are grad pe minecraft :-w
Si daca chiar poate, nu e pentru ca are grad pe minecraft :|
 #8657  by FreeShot
 20 Nov 2014 21:55
Fiti uimiti :))

Image


(e turnul catedralei din Cluj)
 #8659  by Bogdanel
 20 Nov 2014 22:29
Boy eu nu-mi dau cu parerea pentru ca am grad pe minecraft eu am donat pentru ca-mi place serverul foarte mult si cautam de mult un server ca asta . Si nu stiam ca nu am voie sa spun pro si contra si pe comunitate credeam ca orice membru al comunitatii poate face asta si stiu foarte bine diferenta dintre comunitate si server pentru ca inainte de comunitatea asta am fost pe inca vro 3 dintre care pe 2 am avut grad ;)
 #8669  by animalux
 20 Nov 2014 23:40
What evar.. :))

In loc sa ma mituiesti cu niste bere :)) tu imi faci catedrale :))

Opera este destul de reusita, dar ia sa te pun la o mica incercare, asta este decisiva :P


http://i62.tinypic.com/wbap1h.jpg Ia vezi ce poti face din asta. :)
 #8678  by Boy
 21 Nov 2014 14:48
Giagantus2 wrote:Boy eu nu-mi dau cu parerea pentru ca am grad pe minecraft eu am donat pentru ca-mi place serverul foarte mult si cautam de mult un server ca asta . Si nu stiam ca nu am voie sa spun pro si contra si pe comunitate credeam ca orice membru al comunitatii poate face asta si stiu foarte bine diferenta dintre comunitate si server pentru ca inainte de comunitatea asta am fost pe inca vro 3 dintre care pe 2 am avut grad ;)

Shht, poti sa iti dau cu parerea, pro/contra pe subforumul Shark, pai stiu ca nu ai stiut ca nu poti, tocmai deasta ti-am spus :D
 #8686  by animalux
 21 Nov 2014 16:12
Acceptat.