Aici poţi face aplicaţie pentru a deveni un designer!

Moderator: Designer

 #510  by co0kieOFFICIAL
 30 Apr 2014 14:50
Nume*: Darie
Varsta*: 15
Skype/Y!M: SKYPE - co0kieofficial
Experienta*: 1 an
Portofoliu*: il stiti :))
Pozele cerute: -
 #516  by ChrystianSandu
 30 Apr 2014 15:34
asso wrote:cam avem ca vlady nu mai se ocupa de loc deci pro..

Ce pro? Asta e ub profitor. Acum ca Zzandrei (noul lider a to) l-a dat afară vine la noi. CONTRA. Cate cereri vezi? Contra.
Va rog, un administrator sa inchida acest SUBIECT inainte sa fac spume. Ba cookie, acum ca nu mai ai grad vii la noi? Oportunistul dracului, daca primesti GRAD eu plec.
 #523  by animalux
 30 Apr 2014 16:15
ChrystianSandu wrote:
asso wrote:cam avem ca vlady nu mai se ocupa de loc deci pro..

Ce pro? Asta e ub profitor. Acum ca Zzandrei (noul lider a to) l-a dat afară vine la noi. CONTRA. Cate cereri vezi? Contra.
Va rog, un administrator sa inchida acest SUBIECT inainte sa fac spume. Ba cookie, acum ca nu mai ai grad vii la noi? Oportunistul dracului, daca primesti GRAD eu plec.


Christy, el daca stia venea de mult. Am incercat sal anunt, dar tot ce stia a fost ca voi face o comunitate, nu stia cand, cum se va numi sau ori ce alta informatie.. De acea nu a venit mai devreme.. Avand in vedere ca nu prea avea activitate pe acolo, nici nu observase lipsa mea.Deci...

Acceptat..
 #541  by co0kieOFFICIAL
 30 Apr 2014 23:10
Off : nu am auzit de noua comunitate decat azi deci de aceea doar acum am facut cerere. Eu nici macar nu mai intram pe trueplay ca era deja belita comunitatea. Deci va multumesc pentru incredere :)
Plus pentru nesimtiti, fiecare face ce vrea, cum vrea.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk