#21701  by RiseAbove
 02 Aug 2015 11:34
Nickname-ul tau:Madara336
Nickname-ul celui reclamat:TiritPlaysMc, Twist_YTB
Motiv:troll
Dovada (obligatoriu): http://imgur.com/bRgRN4e,Fcor49g,dbRdVT ... K65VhVd#14 sunt 15 poze
Comentarii: Eu am facut pvp cu Twist_YTB si acesta a spus ca am killaura dar nu aveam, apoi a venit Tirit si mi-a dat jail si de atunci pozele dovedesc ce s-a intamplat. (((Vorbele lui aBysss)))

P.S: aBysss m-a rugat sa fac aceasta reclamatie deoarece el spune ca nu si-a putut face cont pe forum.
 #21708  by Baldabudal
 02 Aug 2015 15:28
In primul rand asta nu e troll , in al doilea rand el avea kill aura (vorbele lui tirit) si deaia a primit jail. Eu am citit regulile fata de altii si stiu ca nu am voie sa fac troll sau sa abuzez de comenzile mele .
 #21718  by RiseAbove
 02 Aug 2015 18:58
Baldabudal wrote:In primul rand asta nu e troll , in al doilea rand el avea kill aura (vorbele lui tirit) si deaia a primit jail. Eu am citit regulile fata de altii si stiu ca nu am voie sa fac troll sau sa abuzez de comenzile mele .

Pai si de ce ai abuzat ? Te-ai uitat pe poze ?
 #21719  by Baldabudal
 02 Aug 2015 19:23
Rise in primul rand eu nu am facut niciun abuz , a primit jail pentru ca avea hack . 4 membrii ai staff-ului am fost acolo si toti am vazut ca are hack , eu am facut pvp cu el ca il banuiam de kill aura si tirit blocky si madara l-au vazut si a primit jail . Nu vad niciun abuz in faza asta !
 #21725  by RiseAbove
 02 Aug 2015 21:11
Baldabudal wrote:Rise in primul rand eu nu am facut niciun abuz , a primit jail pentru ca avea hack . 4 membrii ai staff-ului am fost acolo si toti am vazut ca are hack , eu am facut pvp cu el ca il banuiam de kill aura si tirit blocky si madara l-au vazut si a primit jail . Nu vad niciun abuz in faza asta !

Recunosc ceea ce zici tu e adevarat, dar priveste pozele si vezi abuzul si tu, ai incercat sa il bagi in lava sub jail, se vede clar in poze, iar in jail tu si tirit va jucati cu bedrock-ul cu el, te rog priveste pozele.