#21211  by Jirachi
 13 Jul 2015 19:57
Nickname-ul tau: nicolas12374
Nickname-ul celui reclamat: Bogdanel
Motiv: Imi da ban o ora, iar eu nu am facut nimic
Dovada (obligatoriu): http://i.imgur.com/D6vIXQR.png
Comentarii: Nitu si xVlad se injurau prin semne si eu doar ma uitam, iar dintr-o data ma trezesc cu ban o ora din partea lui Bogdanel.
 #21213  by Bogdanel
 13 Jul 2015 20:52
Serios ? Misto minciuni si ai uitat sa mentionezi ca tu si cu nitu si cu xvlad va injurati de toate alea pe chat nu ? bai nene potoleste-te ca eu nu fac abuz si toata lumea stie asta ca sunt contra abuz
 #21226  by OmE
 14 Jul 2015 11:44
Bogdanel wrote:Serios ? Misto minciuni si ai uitat sa mentionezi ca tu si cu nitu si cu xvlad va injurati de toate alea pe chat nu ? bai nene potoleste-te ca eu nu fac abuz si toata lumea stie asta ca sunt contra abuz


Really? -_- Tu nu faci abuz? Sa nu uitam de command blockul acela din Nether. Nicolas era la spawnerul lui Jooker, el n-avea legatura cu "injuraturile de pe sign-uri". Intr-adevar, ei se "certau" pe chat, dar tu puteai sa le dai mute, inloc de tempban o ora. -_-
:pro:
 #21227  by Jirachi
 14 Jul 2015 11:47
Bogdanel wrote:Serios ? Misto minciuni si ai uitat sa mentionezi ca tu si cu nitu si cu xvlad va injurati de toate alea pe chat nu ? bai nene potoleste-te ca eu nu fac abuz si toata lumea stie asta ca sunt contra abuz
Serios ba? Eu mint cumva? Eu nici nu eram langa Nitu sau xVlad si tu imi dai ban?Ba nene tu stii ca exista /mute?
 #21230  by Bogdanel
 14 Jul 2015 12:52
OmE wrote:
Bogdanel wrote:Serios ? Misto minciuni si ai uitat sa mentionezi ca tu si cu nitu si cu xvlad va injurati de toate alea pe chat nu ? bai nene potoleste-te ca eu nu fac abuz si toata lumea stie asta ca sunt contra abuz


Really? -_- Tu nu faci abuz? Sa nu uitam de command blockul acela din Nether. Nicolas era la spawnerul lui Jooker, el n-avea legatura cu "injuraturile de pe sign-uri". Intr-adevar, ei se "certau" pe chat, dar tu puteai sa le dai mute, inloc de tempban o ora. -_-
:pro:

Tin sa iti reamintesc ca acel comand-block nu a fost pus de mine astept raspunsul lui Shark ( vreau ca shark sa raspunda si niciun alt fondator/owner )

Iar tu asta cu banu faci scandal prea mare ai primit ban doar o ora sa te potolesti dar de acum in colo sa te fereasca dumnegodu ala in care crezi sa mai incalci vro regula ca o sa-ti aplic regulamentu exact asa cum scrie pe forum sa vedem daca e bine

Si inca un lucru de unde ati ajuns voi la concluzia ca eu am pus acel comand block ? vreau sa stiu si eu mai multe detalii si vreau si o dovada macar .