#20958  by puf
 02 Jul 2015 13:36
Nickname-ul tau: Puf
Nickname-ul celui reclamat: Jocker2002
Motiv:nerespectarea regulilor
Dovada (obligatoriu):http://imgur.com/uQmc3i1&86lZWwn&VhcIyWi&21OHxXV&rkmvEuQ
Comentarii: eu il acuz pe jocker pentru urmatoarele reguli:
1.
➢ Nu abuzati de comenzile pe care le aveti in plus!
➢ Limbajul indecent pe chatul public este interzis!
➢ Trollingul este STRICT interzis!
➢ Nu va credeti superiori, indiferent de grad!
deoarece eu eram la netherfortresul meu in care farmez blaze si caut witherskeleton si phantom intreaba cine are stie unde sunt witherskeleton
si atunci raspund "eu"
si deodata fara sa le dau voie blocky,jocker si lopez apar de o data si umplu fortresul de protectii si nu mai pot face nimicsui un witherskeleton ma omoara ca nul puteam ataca sa cand sa dau back imi da TPla casa lui sa ma intrebe daca imi place dupe ce tocmai am murit si imi piert /back -ul deoareca ma ducea la spawn
dupa ma cert cu el si are o faza de genu : :-@ vorbeste cat vrei si una de TACI iti sunt superior ce se vede si in poze
si ma troleaga ca ma TPHEREsi spawneaza blazeurit ....
si cel mai important creaza reguli noi pe moment!! deoarece am citit regulamentu si nu am vazut ca nu avem voie sa punem protectii in nether si warea sa-mi grifeze netherfortresu zicand : "in caz ca vreau caramida dasta" si vrea sa faca un warp acolo cande e deja portal la warp utile!!! nu are sans
2.
mi-a dat la un momentdat jail 12h ca cica as avea KIll-aura dupa ce lam omorat la pvp impreuna cu scany cu golden apple si strenth potion II ( + 260% atack = 31 dmg ci dmd sword normal) si sa ofticat extrem de tar ca iam loat 14 golden apple si ma batut la cap toata ziua sa i le dau si mia vorbit urat
din pacate nu am dovada la astadeoareca a fost acum cca 4 zile...

va multumesc pt timpul acordadsi sper sa luati masuri impotriva acestui trialBuilder

cu respact Puf
 #20964  by BlockyDude94
 02 Jul 2015 18:50
As vrea sa adaug urmatoarele detalii:
1) Eu nu am dat nici un tp. Mi s-a dat tphere... Habar n-am cine mi-a dat. Cred ca era Joocker2002.
2) Nu am pus nici o protectie in nether fortress.
3) Din pozele de mai sus nu reiese cum ca as fi participat in acest eveniment.
4) Eu eram dupa witheri la un alt nether fortress, nu al tau.
Asta era tot ce aveam de adaugat, ca sa nu se creeze confuzii. ^#(^
 #21475  by zporter888
 23 Jul 2015 21:37
Va rog din suflet,un FONDATOR sa ia masuri urgent.Asta e a doua reclamatie vazuta de mine,una am facut-o eu si aceasta Puf.Va rog dati-i remove.