#18746  by Bogdanel
 03 May 2015 19:14
Sa mor daca inteleg pentru ce e reclamatia , ce regula a incalcat facand constructia aia ?
 #18756  by AName
 03 May 2015 19:43
Bogdanel wrote:Sa mor daca inteleg pentru ce e reclamatia , ce regula a incalcat facand constructia aia ?

nu era un maxim de limita blocuri ? parca asa stiam eu , daca a picat svul facand aia ? + a taiat din parcela unui player , poate o casa
 #18757  by Bogdanel
 03 May 2015 19:44
Cine are OP nu are limita la blocuri si probabil acel player nu mai joaca sau daca e deranjat poate sa-i faca el reclamatie
 #18760  by DeadMau
 03 May 2015 20:02
Ac3wolf vezi-ti de treaba ta ca si asa cand esti pe sv si nu esti AFK dai tp la toti sa prinzi ceva sa te dai mare, esti copil de 10 ani, nu e bai.

Ma mir ca tocmai tu mi-ai facut reclamatie, dar oamenii se schimba. Ce treaba ai tu cu casa mea? Si care e problema ca eram afk? Cica ,,si mai era si afk". Pe ce lume traiesti? .

Nu ai ce face si hai sa fac reclamatie a? Proprietaru care era pe parcela aia nu mai joaca, DE CE TE BAGI TU? Nu era normal sa faca el daca era ceva?

Astia sunt copii...... bafta mai departe ca o sa ai mare nevoie. După ce ca ti-am tinut apararea.. pana acum erai banat.
 #18796  by AName
 04 May 2015 15:07
=]]]]]]]]]]]]]]]] "ofticatule" nu am 10 ani , spre deosebire de tine , adminii dau tp la toti playerii ca sa ii "verifice" spre deosebire ca tine , nu stau afk cand injura cineva :) si shark a zis ca este o limita de ww si aia cu op , + de unde stii tu ca nu mai joaca pe sv ? + nu aveam de ce sa iau ban =))
 #18807  by DeadMau
 04 May 2015 16:57
Dar de unde sti tu? Numai te baga aiurea. Eu nu am 10 :p. Astept raspunsul lui Shark
 #19269  by AName
 11 May 2015 14:44
sebi_ffm wrote:Mda DeadMau are dreptate cu ce te deranja pe tine aia?

huh.. ai tu grad pe survival si nu stiu eu.... sa comentezi ? + daca ai avea nu esti activ mai deloc...
 #19279  by Bogdanel
 11 May 2015 16:47
AName wrote:
sebi_ffm wrote:Mda DeadMau are dreptate cu ce te deranja pe tine aia?

huh.. ai tu grad pe survival si nu stiu eu.... sa comentezi ? + daca ai avea nu esti activ mai deloc...

Are grad pe skypvp si a avut helper pe survival
 #19280  by AName
 11 May 2015 16:59
Bogdanel wrote:
AName wrote:
sebi_ffm wrote:Mda DeadMau are dreptate cu ce te deranja pe tine aia?

huh.. ai tu grad pe survival si nu stiu eu.... sa comentezi ? + daca ai avea nu esti activ mai deloc...

Are grad pe skypvp si a avut helper pe survival

A avut... daca nu stie despre ce este vorba , de ce se baga ? a fost pus de cineva se pare...
 #19296  by Zibz
 11 May 2015 19:59
:Contra: Cat timp nu deranjeaza pe nimeni. Nu vad care-i problema. >:D<
 #19316  by ShadowPlayerX
 12 May 2015 17:57
AName wrote:
sebi_ffm wrote:Mda DeadMau are dreptate cu ce te deranja pe tine aia?

huh.. ai tu grad pe survival si nu stiu eu.... sa comentezi ? + daca ai avea nu esti activ mai deloc...

Exact cum zice Bogdan si am renuntat la gradu-l depe survival pentru a fii activ pe skypvp -_-
 #19317  by AName
 12 May 2015 18:13
sebi_ffm wrote:
AName wrote:
sebi_ffm wrote:Mda DeadMau are dreptate cu ce te deranja pe tine aia?

huh.. ai tu grad pe survival si nu stiu eu.... sa comentezi ? + daca ai avea nu esti activ mai deloc...

Exact cum zice Bogdan si am renuntat la gradu-l depe survival pentru a fii activ pe skypvp -_-

deja offtopic de la reclamatie ? + astept raspuns de la shark