#16567  by DeadMau
 30 Mar 2015 15:21
Nickname: DeadMau
Varsta:16
Propunere: sa se faca curatenie in staff.
Cu ce ar ajuta serverul: Incepand cu acum o luna am început sa ne inmultim in staff, astfel controlul asupra noastră este cat mai dificila, in curand imposibila. Unii dintre noi intram doar 2 ore pe saptamana, altii injura de mama focului, sunt nepasatori.

Cel mai grav e ca unii care au acces la gm si we(gamemode si world edit) ori imparte iteme si ii ajuta cu we pe playeri, bine inteles lucrul acesta fiind nepermis, fie isi bate joc de anumiti playeri folosind we sa le strice construcțiile. (Toate cazurile de mai sus au fost aplicate si am cunostinta de ele).
in stilul asta nu o sa ajungem nicaieri.

Propunere 2, sa se inchida cererile de grad, cel putin pentru moment, cat si cererile de up ca suntem foarte mulți admini si moderatori, si foarte putini playeri.

Astept idei pentru rezolvarea acestor probleme.
 #16568  by Fakeru2015
 30 Mar 2015 15:34
:pro: ca sa se inchida cererile grad si sa se faca curatenie.Si xSolfare ar cam merita ban,Shark dai tu pana nu-i dau eu :-o.Nu neaparat ban,down sau remove dupa fazele facute ieri.


Ar fi destui admini care nu fac nimic.Doar DeadMau si Bogdanell mai stau pe server si ajuta,restu nu prea intra...
Last edited by Fakeru2015 on 30 Mar 2015 19:59, edited 1 time in total.
 #16588  by DanteTod123
 30 Mar 2015 20:29
Deci sunt complet deacord :pro: . Trebuia sa faca cineva ceva . Si din cate stiu eu sunt foarte multi in staff.
Sunt 8 admini(multi ar trebui down zic eu) , 4 helperi , 4 moderatori si 3 Co-owneri + celelalte grade de builder. So... astept nerabdator un raspuns :D . Cat despre tine DeadMau bine ca ai facut aceasta propunere =D>