#16267  by DeadMau
 26 Mar 2015 16:13
Propun sa se shimbe shop-ul. Acela dinainte de WIPE era perfect, erau foarte multe iteme de vanzare, puteai sa iti vinzi si tu din ale tale si faceai bani.
Aveai deasupra fiecarui panou respectivul item, nu doar numele inscriptionat pe panou. Plus ca acum sunt foarte putine si nu mi se pare un shop prea stralucit, parerea mea.

Propun sa se faca un concurs ceva in care noi sa facem un shop cat mai frumos, iar cel mai frumos si mai detaliat, si in urma voturilor staff-ului sa se definitiveze un war shop.

Ar arata bine si multi nu ar mai intreba ce si cum.
 #16287  by Bogdanel
 26 Mar 2015 19:44
:contra: Shopul vechi era foarte urat cel actual este imbunatatit fata de cel vechi si voi continua sa adaug iteme la vanzare si cumparare in shop daca mai veniti voi cu ideei findca VOI playeri aveti nevoie de iteme nu eu asa ca a-ti putea sa faceti un topic exclusiv pentru shop in care sa propuneti sa se adauge un anumit item sau mai multe iteme acum nu va ganditi ca am sa accept toate prostiile
 #16324  by SoupiestShark
 27 Mar 2015 14:17
Bogdanel wrote::contra: Shopul vechi era foarte urat cel actual este imbunatatit fata de cel vechi si voi continua sa adaug iteme la vanzare si cumparare in shop daca mai veniti voi cu ideei findca VOI playeri aveti nevoie de iteme nu eu asa ca a-ti putea sa faceti un topic exclusiv pentru shop in care sa propuneti sa se adauge un anumit item sau mai multe iteme acum nu va ganditi ca am sa accept toate prostiile

Te-as ruga sa nu mai adaugi tu iteme la shop. Le pui mult prea ieftine.