#23733  by VladTheKid
 22 Sep 2015 18:30
Nickname:VladTheKid
Ora si data când ai luat ban:In jur de vreo 3 saptamani
De la cine ai primit ban?:Pentru ca ItzSonyPvP viseaza multe, si i-a venit in gand sa-mi dea ban pentru ca cica mi-am vandut contul..
Poza cu ecranul banat: http://imgur.com/CXyNivJ
Alte comentarii:Sony, inteleg, ai ceva cu mine, dar nu am facut vreun rau serverului, ma jur pe tot ce am mai scump, dar daca ai ceva cu mine, spune-mi in fata ca sa lamurim lucrurile.
 #23739  by Bogdanel
 22 Sep 2015 22:41
Si de ce ai stat 3 saptamani pana sa ceri unban ? Asta te face suspect ca intradevar ai vandut contul oricum se poate verifica din consola :D

Instructiuni pentru Sony cum sa afli : Verifici istoricul IP-urilor care s-au logat pe contul lui . Daca IP-urile sunt diferite nu te pripi , el poate sa aiba IP rootabil . Cum iti dai seama daca el are intradevar IP rootabil si nu minte ? Pai e simplu sa spunem ca ultimele 3 dati vlad s-a logat cu urmatoarele IP-uri 24.25.321.822 , 24.25.222.521 , 11.32.421.333 . Ok , nici un IP nu este lafel dar la primele 2 IP-uri inceputul se repeta asta inseamna ca e acceasi persoana daca primele 2 formatiuni nu sunt lafel inseamna ca a fost alta persoana daca nu , nu .