#16870  by Bogdanel
 05 Apr 2015 15:15
SoupiestShark wrote:Deci ai luat ban ca ai înjurat pr SKYPE ? :-w

A injurat si pe server ma si nu vezi cum face si aici e un copil terminat de soarta da-l naiba
 #16873  by Edward
 05 Apr 2015 16:06
Shark da, de la aname ca ma injuram cu el
Si Bogdan nu ai dreptul sa vorbesti ca esti prea prost, nu injuram pe server, decat in locul unde injura toti din staff adica in /ac :)
Si in plus, ma urasti. Stiu ca vrei sa scapi de mine si asta e sansa ta... gtfo
 #16875  by Edward
 05 Apr 2015 16:13
Ba, imi pare rau de tine, dar acolo am voie sa injur din moment ce e admin chat si vad doar adminii si in plus nu sunt singurul care injura in ac
Daca se ia ban pe injuratura in ac trebuia banat 50% din staff :
Shark, ce-mi place stafful tau smrfm :))))))))))))) si ma fac ei pe mine copil, si ei vor sa scape de o persoana care nu e din stafful vechi dar mai bun ca ei de 10000000000 de ori.
Gata, cam mult offtopic! Shark urmatorul post e al tau cu decizia daca ramane banul sau nu :)
Si, btw, daca iau unban activitatea mea o sa fie mult mai scazuta datorita voua. Cred ca o sa stau maxim 3h pe server in fiecare zi.
 #16893  by Bogdanel
 06 Apr 2015 11:36
Daca voiam sa scap de tine iti dadeam ban + banip dar nu ti-am dat eu ti-a dat AName si daca nu ti-ar fi dat el eu te-as fi tinut numai in mute
 #16900  by X-per|T
 06 Apr 2015 14:14
Dragosel stai linistit pe shark orice e posibil ,eu am luat ban de la Bogdanell ca am spus "shark dc flodezi mc.overplay" si apoi am luat ban :)) motivu:sugi pateu :))
..

.
 #16905  by Shadow
 06 Apr 2015 16:24
DrnS a luat ban pe forum deci nu poate sa mai raspunda.

Il rog pe Shark sa vina cu decizia finala, sa deschida postul, sa o posteze si apoi sa il inchida la loc.
Pana atunci :tc: ca sa nu "arda" mai departe "flameul".