#16037  by X-per|T
 23 Mar 2015 13:47
Nickname:Danne_NET
Varsta:15
Cand ai luat ban?:acm 20 zile
De ce ai luat ban?:am intrat pe sv si am spus ,,shark dc flodezi mc.overplay.ro,, apoi am primit ban cica ,,sugei pateu,,
Dovada ca ai ban (poza cu ecranul banat):mi-e lene sa ma-i fac
Adminul care te-a banat:cred ca shark sau bogdanel
 #16052  by Bogdanel
 23 Mar 2015 17:44
Mi se pare ca eu ti-am dat Ban . Ai unban dar la cea mai mica miscare gresit chiar si de limbaj ai ban si ramane permanent :D
Unbanned !
 #16058  by X-per|T
 23 Mar 2015 18:58
Bogdanel wrote:Mi se pare ca eu ti-am dat Ban . Ai unban dar la cea mai mica miscare gresit chiar si de limbaj ai ban si ramane permanent :D
Unbanned !

Ti se pare ?........nai cum sa îmi dai ban la cea m-ai mica greseala + ca mi-ai dat ban degeaba,asta trebuia sancționată cu warn da in fine e pe sv lui shark acolo orice e posibil.
 #16061  by Bogdanel
 23 Mar 2015 19:13
Danne_NET wrote:
Bogdanel wrote:Mi se pare ca eu ti-am dat Ban . Ai unban dar la cea mai mica miscare gresit chiar si de limbaj ai ban si ramane permanent :D
Unbanned !

Ti se pare ?........nai cum sa îmi dai ban la cea m-ai mica greseala + ca mi-ai dat ban degeaba,asta trebuia sancționată cu warn da in fine e pe sv lui shark acolo orice e posibil.

Ba am cum si am si de ce findca ai luat deja odata ban si te-am iertat asa ca ai grija daca vrei sa joci pe server :D
 #16065  by X-per|T
 23 Mar 2015 19:24
Pentru ce am luat ban?, pentru ca am zis ca flodeaza shark mc.overplay :-j
 #16071  by SoupiestShark
 23 Mar 2015 20:50
Bogdanel wrote:Mi se pare ca eu ti-am dat Ban . Ai unban dar la cea mai mica miscare gresit chiar si de limbaj ai ban si ramane permanent :D
Unbanned !

Topic închis.