#22149  by Fakeru2015
 19 Aug 2015 19:08
Nickname: Fakeru
Gradul actual pe server: CONSOLA
Motiv: No fratilor eu va las,mi-a placut acest timp petrecut impreuna cu voi,sau nu.Mdea motivele sunt destule dar motivul principal e Sony si in ciuda faptului celor intamplate in ultima vreme eu am decis sa ma las si sa il las pe el sa faca ce vrea.
Durata:
Alte detalii/informatii (optional): Deci acuma doar Sony si Shark au consola si voi puteti face ce vreti cu Sony "la putere" cereri grad ca vi se accepta doar swa aveti pro-uri pe prietenii,datii un cont premium ca aveti Owner global etc..
Stiu ca majoritatea va bucurati ca plec deoarece eu mentineam staffu calumea si nu va lasam sa faceti ce vreti,acuma cu SOny faceti ce vreti.Bucuratgiva de el,Bye.
 #22158  by Bogdanel
 19 Aug 2015 23:35
Vezi tu , problema nu este ca tii staful la un nivel acceptabil si ca nu dai grade pe prietenii problema este ca odata ce ai primit consola nu mai te comportai ca si inainte aduti aminte ce prieteni eram noi si cum faceam totul impreuna eu veneam cu o idee tie iti placea facem un warp ceva ajutam serverul pe scurt . De cand ai primit consola lucrurile de genul asta nu s-au mai intamplat . Sfatul meu este sa nu renunti la consola , doar sa-ti schimbi comportamentul si sa te implici mai mult :)
 #22162  by Fakeru2015
 20 Aug 2015 10:18
Degeaba,am renuntat pentru ca deja lucrurile au scapat de sub control,Sony facea ce vroia il durea undeva daca eu ziceam ca asta are remove sau ban el dadea unban sau grad inapoi da nu conteaza in fine.Legat de comportament era chestia ca avea o responsabilitate mai mare si ca trebuia sa-mi schimb comportamentul,nusth cum sa-ti explic da mnoa.
 #22166  by OmE
 20 Aug 2015 13:42
Dea.. Si eu la fel.. Cum zicea Bogdanel: Consola te schimba. Si pe mine m-a schimbat. Nu imi păsa daca cineva imi zicea ca imi da ban, eu intram si imi dadeam unban. Acum e mai bine ca n-o mai am :).