#30410  by veleitor
 03 Oct 2017 19:14
Nume*: Velescu Andrei.
Vărstă*: 14 ani.
Primele 7 cifre din CNP*:5087331.
Ore jucate pe server*: https://imgur.com/a/4oqCD 45 de minute cand fac acest post.
O descrierere scurtă despre tine(minim 50 de cuvinte)*: Un baiat increzator, curajos, creativ destul de bun la scoala cu o gramada de timp liber acordat minecraftului . Sunt clasa a-8-a la un satuc din arad. Am un simt al umorului dezvoltat , cateodata sunt sarcastic si ironic dar intr-un fel amuzant. Mai pe scurt un baiat de clasa a-8-a putin cam tocilar care si-a petrecut 5 ani din viata jucanduse minecraft si metin2... sunt trist.
3 cuvinte care te caracterizeaza*: Linistit, amuzant, sincer.
De ce crezi că ești potrivit pentru acest grad?*: Am o varietate de cunostine in jocul minecraft si mi-ar place sa ajut serverul si totodata jucatorii de pe el.
Ce crezi că este un helper pentru tine?* Un jucator care ajuta ceilalti jucatori prin diverse fapte.
Ai fost interzis pe un server vreodata? Dacă da, de ce?*: Cand eram mai mic foloseam hack foarte rar cand ma enervam cu prietenii mei la pvp si am fost interzit pe cateva servere . Dar nu am mai gasit un hack bun si nu mai folosesc :)).
Alte info/detalii de adăugat?(Optional):O sa ajut serverul si o sa fiu activ cat de mult pot . Am fost Owner , admin etc pe multe servere si am experienta :).
 #30423  by Axel
 07 Oct 2017 14:14
Ne pare rau dar nu indeplinesti toate cerintele.
In 45 de minute de joc nu ne putem da seama ce fel de persoana esti si cum te descurci cu ajutatul jucatorilor.
Momentan esti
:respins:
.