Moderator: Blaxo

 #30335  by Robikox
 31 Aug 2017 15:06
Nume: Robert
Nume in joc: Robikox
Cati ani ai?: Am frumoasa varsta de 14 ani jumate
Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Un mute pentru spam :)))
Descriere scurta,35-40 cuvinte: Salut.. Ma numesc robert si sunt din cluj. De cand eram mic mi-a placut minecraft-ul asa ca am decis sa ma pun pe treaba si sa ma joc mai des. Am avut si eu un server de minecraft dar pacat ca nu eram capabil la 13 ani sa platesc un host de 13 euro asa ca l-am inchis. Stiu sa adminez si sa am grija de orice server si singur. Despre mine? Am 14 ani blond si 1,63 inaltime.. Imi plac jocurile video si sunt innebunit dupa minecrat si cs go! Va salut! Respect tuturor!
Discord (id+ nume): Robikox #1401
 #30336  by Blaxo
 31 Aug 2017 15:11
Cererea nu e completa , te rog sa folosești modelul !
Îți mai dau o șansă și aștept sa revi cu un edit!
 #30337  by Robikox
 31 Aug 2017 15:24
Nume: Robert
Nume in joc: Robikox
Cati ani ai? : Am frumoasa varsta de 13 ani jumate
Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Un mute pentru Spam :P
Descriere scurta,35-40 cuvinte:Salut.. Ma numesc robert si sunt din cluj. De cand eram mic mi-a placut minecraft-ul asa ca am decis sa ma pun pe treaba si sa ma joc mai des. Am avut si eu un server de minecraft dar pacat ca nu eram capabil la 13 ani sa platesc un host de 13 euro asa ca l-am inchis. Stiu sa adminez si sa am grija de orice server si singur. Despre mine? Am 14 ani blond si 1,63 inaltime.. Imi plac jocurile video si sunt innebunit dupa minecrat si cs go! Va salut! Respect tuturor!
Discord (id+ nume): Robikox #1401
Dovada ca ai peste 5 ore pe server (poza): http://imgur.com/a/bPRrx
Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da detin. Si da pot participa la convorbiri
Primele 7 cifre din CNP: 0531005
Cat timp poti dedica serverului: In timpul scolii 4 ore pe zi si in vacanta [weeked] 5-6 ore.
De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Pentru ca vad ca nu aveti multi membrii in staff si vreau sa ajut serverul si sa ma alatur de voi.. cei care ati creeat comunitatea VREAU SA VA AJUT.. mai scurt..
Ai citit regulamentul?: Regulamentul?Dar eu vreau gradul.. (*)
 #30339  by Blaxo
 31 Aug 2017 21:49
Robikox wrote:Nume: Robert
Nume in joc: Robikox
Cati ani ai? : Am frumoasa varsta de 13 ani jumate
Pedepse primite,enumerari (raspunde sincer,nu vei fi respins pe baza acestora): Un mute pentru Spam :P
Descriere scurta,35-40 cuvinte:Salut.. Ma numesc robert si sunt din cluj. De cand eram mic mi-a placut minecraft-ul asa ca am decis sa ma pun pe treaba si sa ma joc mai des. Am avut si eu un server de minecraft dar pacat ca nu eram capabil la 13 ani sa platesc un host de 13 euro asa ca l-am inchis. Stiu sa adminez si sa am grija de orice server si singur. Despre mine? Am 14 ani blond si 1,63 inaltime.. Imi plac jocurile video si sunt innebunit dupa minecrat si cs go! Va salut! Respect tuturor!
Discord (id+ nume): Robikox #1401
Dovada ca ai peste 5 ore pe server (poza): http://imgur.com/a/bPRrx
Detii microfon,si daca da,poti participa in conferinte vocale: Da detin. Si da pot participa la convorbiri
Primele 7 cifre din CNP: 0531005
Cat timp poti dedica serverului: In timpul scolii 4 ore pe zi si in vacanta [weeked] 5-6 ore.
De ce ai vrea sa te-alaturi staff-ului: Pentru ca vad ca nu aveti multi membrii in staff si vreau sa ajut serverul si sa ma alatur de voi.. cei care ati creeat comunitatea VREAU SA VA AJUT.. mai scurt..
Ai citit regulamentul?: Regulamentul?Dar eu vreau gradul.. (*)


CNP nu e adevarat! :respins: :locked: