Vrei să faci parte din staff-ul nostru?! Atunci aici este locul unde poți sa faci o cerere și te poți alătura familiei noastre.
 #30331  by NikNam
 29 Aug 2017 11:36
1) Informatii de baza
Nume de utilizator Minecraft: NikNam
Nume de utilizator precedente:
Varsta*:18
Primele 7 cifre din CNP: 1981114
Ai microfon functional si acces la TeamSpeak/Skype:? Da (bâzâie un pic da merge )
Limbi straine cunoscute:Engleza
Screenshot cu orele jucate: http://imgur.com/4Rif1bV

2) Cat timp ai la dispozitie pentru a-l dedica rolului de Helper?: 3-4 ore pe zi , cateodată și noaptea

3) Ai fost vreodata bannat pe vre-un server?: nu
Daca da, te rugam detaliezi.

4) Spune-ne despre cel mai bun moment al tau de pe serverul nostru: Imi place cand joc cu prieteni pe server

5) Spune-ne despre o greseala pe care ai facut-o in ultimul an. Cum ai rezolvat situatia? Ce ai invatat din greseala?:

6) Ce alte hobby-uri inafara de Minecraft ai?: League of legends și ieșit pe afară cu prieteni

7) Ai experienta precedenta in moderarea sau conducerea serverelor?:Da
Daca da, detaliaza ce rol ai avut, ce abilitati ai acumulat si cum te vor ajuta acestea in rolul de Helper.
- Am fost Co-Owner pe un server de minecraft acum 2 ani (timp de 5 luni , dearece serverul s-a inchis ) unde am avut multe de invatat si chiar m-am descurcat

8) SCENARIU: Sa presupunem ca in prima ta saptamana ca Helper, i-ai dat mute unui jucator foarte cunoscut. Prietenii lui incep sa iti spameze ca esti un Helper prost si sa ii dai unmute. Ce ai face in aceasta situatie?:
-N-au decât sa spună ce vor , dacă insista cu jignirile după ce le dau un avertisment o sa primească și ei mute , dacă greșești plătești.
9) SCENARIU: Tocmai ai ajuns acasa dupa o zi de scoala/lucru si mai ai multe teme/treburi de facut, te gandesti ca o sa iei o pauza de 10 minute inainte sa incepi si intri pe server. Urmatorul lucru pe care il observi este ca au trecut 2 ore si tu ai fost pe server tot acest timp. Iti suna cunoscut acest scenariu?:
- Da

10) SCENARIU: Esti pe server, si o multime de jucatori iti adreseaza intrebari, de abia tii pasul cu acestea. Tot odata primesti mesaje de la alti 2 utilizatori care au nevoie de ajutorul tau sa chemi un moderator pentru un hacker si un altul care te tot roaga sa-l ajuti sa isi gaseasca casa. Cum vei proceda in aceasta situatie?:
-Ii iau pe fiecare pe rând în ordinea priorități
11) Ai mai facut alte aplicatii in trecut? Daca da, cate si care e data de la ultima aplicatie?:Da am aplicat , acum 4 luni cred
12) Alte informatii de adaugat?: -
Momentan nu
 #30333  by asso
 29 Aug 2017 14:44
Vad ca e cam greu sa citesti toate cerintele, mai citeste-le inca odata si revino cu alta aplicatie.
:locked: