Vrei să faci parte din staff-ul nostru?! Atunci aici este locul unde poți sa faci o cerere și te poți alătura familiei noastre.
 #30220  by Dexy
 13 Jul 2017 19:55
1) Informatii de baza
  • Nume de utilizator Minecraft:Dory99
  • Nume de utilizator precedente:
  • Varsta*:17
  • Primele 7 cifre din CNP: 1990815
  • Ai microfon functional si acces la TeamSpeak/Skype:? (da)
  • Limbi straine cunoscute:Engleza-mediu
  • Screenshot cu orele jucate:2d

2) Cat timp ai la dispozitie pentru a-l dedica rolului de Helper?:Sunt in vacanta,deci am suficient.

3) Ai fost vreodata bannat pe vre-un server?: nu
Daca da, te rugam detaliezi.

4) Spune-ne despre cel mai bun moment al tau de pe serverul nostru:Imi place foarte mult serverul, pentru ca este original si linistit,deci atunci cand ma joc stiu ca o sa ma distrez si relaxez.(nu pot sa numesc un anumit moment)

5) Spune-ne despre o greseala pe care ai facut-o in ultimul an. Cum ai rezolvat situatia? Ce ai invatat din greseala?:

6) Ce alte hobby-uri inafara de Minecraft ai?:Fotografie,cinematografie,muzica,teatru.

7) Ai experienta precedenta in moderarea sau conducerea serverelor?:Da
Daca da, detaliaza ce rol ai avut, ce abilitati ai acumulat si cum te vor ajuta acestea in rolul de Helper.Am fost admin pe un server unde ma ocupam de problemele playerilor,ceea ce a implicat si o cunoastere a comenzilor jocului.Am invatat sa fiu prodent si sa nu fac abuz de comenzile (op) primite.

8) SCENARIU: Sa presupunem ca in prima ta saptamana ca Helper, i-ai dat mute unui jucator foarte cunoscut. Prietenii lui incep sa iti spameze ca esti un Helper prost si sa ii dai unmute. Ce ai face in aceasta situatie?:Daca am ales sa-i dau mute probabil ca a facut ceva destul de grav impotriva regulamentului si sunt sigur ca si prietenii lui ar intelege acest aspect.

9) SCENARIU: Tocmai ai ajuns acasa dupa o zi de scoala/lucru si mai ai multe teme/treburi de facut, te gandesti ca o sa iei o pauza de 10 minute inainte sa incepi si intri pe server. Urmatorul lucru pe care il observi este ca au trecut 2 ore si tu ai fost pe server tot acest timp. Iti suna cunoscut acest scenariu?:da

10) SCENARIU: Esti pe server, si o multime de jucatori iti adreseaza intrebari, de abia tii pasul cu acestea. Tot odata primesti mesaje de la alti 2 utilizatori care au nevoie de ajutorul tau sa chemi un moderator pentru un hacker si un altul care te tot roaga sa-l ajuti sa isi gaseasca casa. Cum vei proceda in aceasta situatie?:Daca situatia ma depaseste cer ajutorul celorlalti din staff.

11) Ai mai facut alte aplicatii in trecut? Daca da, cate si care e data de la ultima aplicatie?:Nu

12) Alte informatii de adaugat?:nu
 #30222  by animalux
 13 Jul 2017 23:08
:acceptat:
:tc: